Oturma Bankı Modelleri ve Oturma Bankı Fiyatları

Firmamız iç ve dış mekanlara göre ürettiği bank modelleriyle sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Her konum için uygun olan onlarca ürün arasından istediğiniz modeller eşliğinde alışverişinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Firmamız alanında en iyi ürünlere ve hizmete sahip olup oturma bankları konusunda sizlere onlarca seçenek sunar. Bizimle çalışan müşterilerimiz oturma banklarının kalitesi, ücreti ve kullanım ömründen daima memnun kalırlar.

Oturma Bankı Modelleri Hangileridir?

Oturma bankları üretilen malzemeye ve kullanılacağı yere göre farklılık gösterir. Banklar hangi durum için kullanılacaksa ona uygun bir bank modeli belirlenmelidir. Firmamızın ürettiği oturma bankı modelleri aşağıda belirtilmiştir; 

  • İç mekan oturma bankları
  • Dış mekan oturma bankları
  • Ahşap oturma bankları
  • Metal oturma bankları

Güvenli alışveriş için sitemizin iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun en iyi oturma banklarını sizlere temin edebiliriz.

İç Mekan Oturma Bankları

İç mekanlarda kullanılan ahşap oturma bankı en çok tercih edilen bazı modeller arasındadır. İç mekanlar, dış mekanlardan farklı olarak yağmur veya rüzgardan etkilenmediği için ahşap gibi daha uygun hammaddeler kullanılabilir. Ancak bu durum tamamen sizin isteğine göre şekillenebilir. İç mekanlarda kullanabilmeniz için ürettiğimiz onlarca bank modeli arasından sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Firmamız bank modellerini üretirken kullanım alanlarını düşünerek kaliteli ürün ve dayanıklılık konusunda her zaman iyi işlere imza atmaktadır. Bizden alacağınız modeller, ürün özellikleri kısmında belirtildiği gibidir. İç mekanlarınız için en kaliteli oturma banklarını sizler için üretebiliriz.

Dış Mekan Oturma Bankları

Dış mekan oturma bankları arasında en çok tercih edilen metal oturma bankı modelleri oluyor. Metal banklar dış mekanlarda  kullanıldığında yağmur, kar gibi olumsuz faktörlerden etkilenmemektedir. Dış mekanlarınızda kullanmak üzere sayısız seçenekte bank modeline sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dış mekanlarınız için Konya bölgesinde oturma bankı  almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri desteğimiz size daha iyi bir hizmet sunmak için sürekli aktiftir. Soru ve sorunlarınızı çözmek için profesyonel bir ekibe sahibiz.

Ahşap Oturma Bankları

Ahşap oturma bankları hem çevre dostu ve hem de kaliteli olması sebebiyle en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Parklarda, kafelerde, bahçelerde ve oturma alanlarında vazgeçilmez ürünlerimizdendir. Ahşap oturma bankları satın almak istediğinizde web sitemizi ziyaret edip onlarca seçenekte her konuma uygun bank bulabilirsiniz.

Oturma Bankı Fiyatları

Oturma bankları  birden fazla ürün seçeneğine sahiptir. Bu sebeple tek bir fiyat üzerinden ilerlemek doğru değildir. Tercihlerinize göre en uygun fiyat bilgisi alabilmeniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için web sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Banklar,

Ortaya çıkarılan güçlü tasarımları ve pratik kullanımları sayesinde, bahçe gibi dış mekânlarda kullanılmak üzere en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Birçok konsepte rahatlıkla uyum gösterebilen şık sade ve güçlü tasarımları ile banklar, sadece dış mekânlarda değil,  iç mekân tasarımlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Oturma bankları, yapacağınız sosyal aktiviteler sırasında, alan yaratma özellikleri ile sizlerle konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Bank modelleri,

Kişisel zevklerinize göre en uygun seçenekleri ile balkon ve bahçe gibi mekanları daha keyifli ve sıcak ortamlara dönüştürüyor.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Bank Çeşitleri Banklar,

En çok dış mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan banklar sağlamlık özellikleriyle öne çıkar. Kaliteli malzeme ile standart seviyede oturma konforu yaratmak üzere bir çok çeşit malzeme ile üretilen banklar, alıcılara çokça seçenek sunarak çeşitli tasarımları ile ön plana çıkıyor.
Masif banklar, sık bakım yapılmayan sağlam malzemeleri ile dış mekânlarda masrafsız ve amacına uygun kullanılan modellerden olduğu için en fazla tercih edilen bank modelleri arasında yer alıyor.

En çok tercih edilen modellerden olan ahşap banklar

Dikkat çekici görünümleri ve dayanıklı olma özellikleri sayesinde uzun süreli kullanım olarak kendisini üst sıralara konumlandırıyor. Ayrıca, akasya ağacı banklar, şık görünümleri ile hem bahçe ve balkon gibi iç mekânlar hem de kafe ve restoran gibi dış mekânlar için farklı tasarımları ile ön plana çıkıyor. İşlevsellik ve Konforu Birleştiren Banklar  ahşap bank modelleri, kolay kurulum ve taşınabilme özelliği ile fonksiyonel açıdan hem rahatlık hem de portatif özelliği bir araya getiriyor. Ahşap bankların bize sağladığı işlevsellik ile bankınızı iç ve dış mekânlardaki diğer eşyalarınızla uyumlu olarak farklı şekilde dizayn edebilirsiniz. Ayrıca, piknik banklarını pek çok aktivitenizde kullanılması üzerine rahatlıkla aracınızla taşıyabilirsiniz. Yer açısından tasarruf sağlayan tasarımları sayesinde ise gerekli olmadığı durumlar için rahatlıkla saklayabilirsiniz. Balkon bankları sayesinde balkonunuzu daha samimi bir yere dönüştürürken, tasarımı sayesinde dilediğiniz eşyalarınızla kombin edebilirsiniz. Bahçelere şık bir görünüm kazandıran saksılı bank modelleri ise farklı tasarımları ile dış mekânlarınıza görsel şölen katıyor. Sağlam ve estetik tasarımlarıyla ön plana çıkan çatılı bank modelleri, güneşli günlerin keyfini çıkarırken, güneşin rahatsız edici ışınlarından da sizleri koruyor. Çatılı bankların sunduğu koruma ile ayrıca yağmurlu günlerin de tadını çıkarabilirsiniz. Uygun ebatları ile ön plana çıkan tekli ve ikili banklar, küçük bahçelerde kullanılabilir olması ile birlikte farklı tasarım mekanları içinde güçlü bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Dış Mekânlara Estetik Kazandıran Şık Tasarımlar Dış mekân tasarım

Dış mekan için üretilmiş olan bank modelleri hem konforu hem de dayanıklılığı size aynı anda yaşatıyor. Farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile bank modelleri, sizin zevkinize göre farklı şekilde tasarlanırken mekan konseptine de en uygun şekilde üretiliyor. Ahşap bankların farklı seçenekleri ile pek çok farklı ortam için rahatlıkla kullanılabiliyor. İç mekanların sıcaklığına da uyum sağlayan bank modelleri farklı seçenekleri ile ortamınıza şıklık ve modernliği getiriyor. Modern, klasik veya özel tasarım banklar içinden size ve ortamınıza en uygun tercihi yaparak, bankların sunduğu işlevsellikten faydalanabilirsiniz. Dış mekanlar için tasarlanan bahçe mobilyası, sadece bahçeniz için değil balkonunuz ve terasınız içinde kullanılabilir. Dört mevsim kullanılabilecek şekilde tasarlanan bahçe mobilyaları, en kötü hava şartlarında bile kullanabileceğiniz sağlamlığı ile ön plana çıkan şık modellerdendir. Bahçe ve teraslarınıza güzel bir ortam yaratabileceğiniz ürünler olarak banklar, metal ve ahşap malzemelerden üretilebilir. Yazlık, villa, konak, bahçe, balkon ve teras gibi bir çok dış mekandaki kullanıma uygundur. Bahçe mobilyaları, geniş ürün skalasından dolayı iç mekanlarda da kullanılır. İşlevsellikleri ile ön plana çıkan banklarla teras, bahçe ve balkonlarınız için sıcak bir ortam yaratabilirsiniz .

Bahçe Mobilyaları Hangi Malzemelerden Üretilir?

Bahçe mobilyaları, sağlam ve yıllarca kullanılabilecek malzemelerden üretilmelidir. Kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olan, yıllar içerisinde fonksiyonel özelliklerini yitirmeyen, çürüyüp bozulmayan, kaliteli ham maddelerden üretilmelidir. Bahçede veya dış mekanlarda kullanılan ürünler mutlaka uygun ürünlerle üretilmelidir. Bu özellikleri taşımayan banklar zamanla deforme olacak, özelliklerini ve renklerini mutlaka kaybedeklerdir. Bahçe mobilyaları;  paslanmaz çelik döküm, dkp. sac ve alüminyum döküm yanı sıra Çam ağacı ile emprenyeli olmak üzere, farklı malzemeler kullanılarak üretilir.