Kamelya Modelleri ve Kamelya Fiyatları

Kamelyalar, piknik alanlarının ve park bahçelerin vazgeçilemez ürünüdür. Sitelerin bahçelerinde iş yerlerinin bahçelerinde parklarda sıklıkla kullanılır. Hem dış mekanda olması hem de korunaklı olması sebebiyle güzel havaların tadını çıkarmanızı sağlar.

Kamelya Modelleri Nelerdir?

KND Park Bahçe Ekipmanları olarak, birden fazla ürün seçeneğimiz olduğu gibi kamelya modellerimizde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı birçok seçenek sunuyoruz. Web sayfamızda inceleyeceğiniz kamelya modellerini piyasa koşullarından çok daha ucuz ve kaliteli olarak temin edebilirsiniz. Ahşap kamelya modellerimiz özellikle dış mekanlarda en çok kullanılan modellerdendir. Hem fiyat hem de performans olarak park ve bahçeler için en uygun üründür. Özel tasarım kamelyalar ise genel olarak site, iş yeri, ofis bahçelerinde tercih edilebilir. Hem oturma alanı yaratma hem de özel tasarımı ile kullanılan alanları daha keyifli bir ortama dönüştürür.

Ahşap Kamelya Modelleri

Ahşap kamelya modelleri parklarda ve bahçelerde, piknik alanlarında en fazla tercih edilen modeldir. Hem kullanımı hem de dayanıklı olması ile seçenekler arasında ön plana çıkar. Yağmura, kara, neme, rüzgâra oldukça dayanıklı olduğu için deforme olmaz. Bizler bunları da ön plana alarak oldukça kaliteli ürünler üretiyoruz. Daha fazla ahşap kamelya modelleri için KND Park Bahçe Ekipmanları sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bahçe Kamelya Modelleri

Site bahçeleri, ofis bahçeleri kamelyaları son zamanlarda nerdeyse zorunluluk haline dönüştü. Yeni yapılan binalarda özellikle bahçe kamelyası tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında ve bahar aylarında site sakinleri güzel havanın ve güneşin tadını çıkarabilmek için bahçe kamelyasına ihtiyaç duyuyor. Aynı zamanda tek katlı müstakil evi olanlar da evleri için bahçe kamelyalarını kullanabilir.

Çardak Kamelya Modelleri

Çardak kamelya modelleri son dönemin en popüler kamelya modellerinden birisidir. Bazen basamaklı da olabilen çardak kamelyalar, farklı şekilde de süslenebilir.

Profil Kamelya Modelleri

Profil kamelya modelleri öncelikli olarak özel tasarımlar için kullanılan ve çoğunluğu demirden üretilen modeller olarak ön plana çıkıyor. Genelde bireysel kullanım için ortaya çıkan bu model bahçeniz için modern kamelya görüntüsü yaratıyor. KND Park Bahçe Ekipmanları sitemizi inceleyerek sizin için en uygun kamelya modeline ulaşabilir dilerseniz bizlerle iletişime geçerek birlikte en uygun modeli tercih edebiliriz.

Pergole Modelleri Hangileridir?

Pergole, kamelyalar gibi ortada bir oturma alanına sahip değildir. Gölgelik anlamına gelen pergole açık alanın çatı ile kapatılarak gölgelik alan oluşturmayı hedefleyen bir tente işlemidir. Pergole dışardan normal bir çardak gibi gözükebilir. Genellikle ahşap malzemelerden oluşur.

 

Pergole Ne İşe Yarar?

 

Öncelikli olarak güneşten korunmaya yardımcı olurken kötü hava şartlarında da yağmur kar gibi doğa olaylarından da sizleri korur. Kış bahçesi yapmayı düşünmeniz durumunda size hem görsel hem de kalite olarak güzel bir ortam yaratır. Pergole sistemleri size her türlü hava şartlarında kaliteli bir alan oluşturur.

Kamelya Yapımı Nasıl Olur?

Kamelyalar öncelikle ölçüleriyle bir çizim haline getirilir. Ölçülerine uygun olarak üretilen parçalar daha sonra ki etapta boyanır ve montajlanır. Kamelya modeline göre gerektiği durumda vidalama işlemi uygulanır. Sabitleme kamelya modeline göre uygunlanır ardından oturma yerleri sabitlenir.

Kamelya Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kamelya tercih edilirken dikkat edilmesi gereken durumun nerde kullanılacağıdır. Örneğin kalabalık için tercih edilecek olan kamelya modeli küçük olmamalıdır ya da modern bir siteye pergole kamelya kullanmak doğru olmayacaktır. Bu yüzden kullanılacağı yere göre model seçimi en doğrusudur. Bu konuda destek almak isterseniz KND Park Bahçe Ekipmanları sitemizi ziyaret ederek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Birlikte sizin için en doğru kamelya modelini seçmiş oluruz.

Kamelya Fiyatları Nelerdir?

Kamelya fiyatları genel olarak yakın fiyatlara sahip olsa da burada kullanılacak malzeme oturak sayısı kamelya büyüklüğü fiyat değişikliklerinde önemli role sahiptir. KND Park Bahçe Ekipmanları olarak sizler için en uygun ve en kaliteli kamelyayı üretebiliriz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve modelleri incelemek için KND Park Bahçe Ekipmanları sitemizi inceleyebilir teklif almak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kamelya Nedir?

Kamelya, ahşap, döküm demir malzemelerden oluşan tepesi kapalı binadan bağımsız bir oturma alanı ve bahçe ürünüdür. Kamelyalar, güzel havaların tadını çıkarırken hem de güneşin zararlı ışınlarından sizleri korur. Aynı zamanda kötü hava şartlarında da sizleri bu durumdan korur. Kamelya çeşitleri de kendi arasında sınıflandırılır. Bunlar; profil, çardak, pergole vb. gibi. Kullanışlı olan kamelyalar çoğunlukla park ve bahçeler için tercih edilir.

Kamelya veya çardak kelime anlamı olarak bölgelere göre değişse de çardak, tarla, bahçe, ova gibi yerlerde ağaç dallarından örülmüş barınağa deniyor. Ama günümüzde ül teknolojinin gerektirdiği şartlarda, daha modern bir şekilde ortaya çıkıyor. Park ve bahçelerde, sitelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, dinlenme tesisleride, plajlarda, piknik alanlarında yaygın bir şekilde kullanılıyor.