Hakkımızda

KND Park Bahçe, modern ve estetik şehirlerin yaşam alanları olan park, bahçe ve mesire alanları için ihtiyaç duyulan kaliteli ürünlerin kendisini bir arada sunmaktadır. Estetik şehirlerimizin dokusuna uyum sağlayacak ve çok daha modern bir şehir görünümü kazandıracak kamelya ürünlerinden, oturma banklarına, çöp kovalarından, çocuk oyun parklarına kadar geniş ürün yelpazesine ulaşımı kolay hale getirmektedir. 

KND Park Bahçe, sadece ve tekil olarak kamusal alanlar için değil; aynı zamanda özel park ve bahçe inşası için de en çok kullanılan ürünler arasında yer alan kamelya ve diğer malzemeleri, çok daha uygun fiyatlara sunma hedefi içerisinde müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Bahçelerinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak ahşap ve metal olarak imal edilen ürünler yer almaktadır.

Misyonumuz…

KND, kişilerin memnuniyet seviyelerini her zaman yüksek tutacak alışveriş çözümü sunmayı ilke edinmiştir. Bu açıdan yönetim ve personelin müşterilerin sorun, şikayet ve isteklerine yönelik hızlı ve çözüm odaklı davranmalarını sağlayacak teknolojik altyapı ve eğitimi sürekli olarak yenilemeyi kararlaştırmıştır.

Vizyonumuz…

 

KND, ürün gamın çeşitlendirme ve zenginleştirme çalışmalarını sürdürerek; gerek kamusal alanların ihtiyaç duyduğu malzemeleri, gerekse de özel alanlar için arzu edilen ürünlerin tedarik sürecinde büyük bir rol oymayı hedeflemektedir. Türkiye’nin her bölgesine ve Tüm Ülkelere yapılacak teslimatlarla markasını geniş bir pazar sahasına yaymayı önemli bir hedef olarak benimsemektedir.